Het lijkt erop dat je vanuit België komt. Wil je een bestelling plaatsen, klik dan door naar onze Belgische webshop.

Advil Liquid 200mg

Artikelnr: 33142 Bekijk alle specificaties 
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
33142
Vanaf € 6,32 € 5,80
Niet op voorraad

Toevoegen aan bestellijst
Aanbieders medicijnen afbeelding

Advil liquid

Advil is bedoeld voor de verlichting van lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep. De verpakking bevat tabletten met 200mg ibuprofen.


Werking

Advil werkt sneller dan een normale paracetamol tablet. Deze moeten namelijk eerst oplossen in de maag, terwijl de

werkzame stoffen in de Liquid Cap sneller vrijkomen in je lichaam en daardoor ook sneller worden opgenomen.

Gebruik

Voor het gebruik van Advil wordt aanbevolen tussen 12 en 18 jaar zonodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen 2 doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen twee doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur. Je mag niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200 mg) per 24 uur. Kauw niet op de capsules en gebruik water om ze in te nemen.

Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor ibuprofen of de bestandsdelen hiervan, astma aanvallen, reacties van overgevoeligheid bij andere producten tegen koorts, pijn, maagzweer, maagbloeding of een ontsteking aan de dikke darm. Ibuprofen kan schadelijk zijn tijdens de zwangerschap, gebruik het alleen in overleg met je arts. Wanneer je ook andere medicijnen gebruikt, vraag je apotheker dan of je ibuprofen veilig kunt gebruiken, ook als je die zonder recept heeft gekocht.


Waarschuwing

Lees voor het gebruik eerst de bijsluiter en de aanwijzingen op de verpakking en let op de houdbaarheid.

Gegevens

Art.nr. 33142
Inhoud 20 stuks
Merk Advil
OMHOOG