Het lijkt erop dat je vanuit België komt. Wil je een bestelling plaatsen, klik dan door naar onze Belgische webshop.

Heine Beta 200 Combi Set, 3,5V LED, USB lader

Artikelnr: A-132.28.388 Merk: Heine Verpakking: STUKS Bekijk alle specificaties 
Op voorraad
SKU
A-132.28.388
Login om prijzen te zien

Heine Beta 200 Combi Set

Met deze hoogwaardige diagnostische set bent u verzekerd van een snelle en nauwkeurige beoordeling, al bij het eerste onderzoek. De directe oftalmoscoop is uitgerust met een geavanceerd optisch systeem dat zorgt voor een uitzonderlijk helder en scherp beeld van de fundus. Hierdoor kunt u met vertrouwen een betrouwbare diagnose stellen.

De robuuste en ergonomische vormgeving maakt het instrument prettig in gebruik, zowel in de praktijk als onderweg. De otoscoop biedt een optimale vergroting en staat bekend om zijn uitzonderlijke duurzaamheid, waardoor hij geschikt is voor intensief dagelijks gebruik. 

Dankzij de krachtige LEDHQ-verlichting profiteert u van een bijzonder heldere en consistente lichtopbrengst, essentieel voor een nauwkeurige inspectie. Deze BETA-instrumenten zijn tot in het kleinste detail geoptimaliseerd en doorontwikkeld, zodat u altijd kunt rekenen op maximale prestaties en betrouwbaarheid. 

Belangrijkste voordelen

  • Betrouwbare en snelle diagnose
  • Uitstekende, heldere verlichting
  • Zeer duurzaam en robuust ontwerp
  • Intuïtief en gebruiksvriendelijk

Een professionele keuze voor zorgverleners die geen compromissen willen sluiten op het gebied van kwaliteit en precisie.

Medical Device Regulation

De Heine Beta Set is een medisch hulpmiddel en valt onder de MDR-wetgeving. De benodigde documentatie is terug te vinden onder het kopje 'Downloads'.

Gegevens

Artikel nr. A-132.28.388
Gewicht (kg) 0.40
Merk Heine
Verpakking STUKS
OMHOOG